Renginių vedėjas Rumbonių senis Vinculis – Kęstutis Tumynas (video+foto)

11

Daugelis Dzūkijos renginių neapseina be šmaikštuolio Rumbonių senio Vinculio. Tik kur nuvažiuok į didesnį ar mažesnį žmonių susibūrimą, o jis jau čia kur prilinkęs prieis pasiūlys vaistų, patars kaip jais naudotis; pirmas išves moterėles šokti, “suskels’” kaimišką anekdotą, visada išsisuks iš painiausios padėties. O ar žinote kas jis toks iš tikrųjų? O gi tai 32 metų ūkininkaujantis Kęstutis Tumynas iš Alytaus rajono Rumbonių krašto. Apie jį šis video ir fotoreportažas:

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Komentarai: 11

 1. Miestiete

  Užklydau netyčia. Fainas dzūkelis Vinculis ir Rumbonių Senis.
  Nuomonei:
  Jo juokeliai skirti Lietuvos žeme vaikštantiems ir ją mylintiems, ją dirbantiems žmonėms. O ne tokiems snobams, kurie tik iš TV kelias aktorių bei Valinsko pavardes žino ir didžiuojasi. To paties Nuomonės paminėto Justino juokeliai kartais “nei į tvorą nei į mietą”. Bet jei įsitrynei į TV – jau žvaigždė. Įdomu keliuose R.Kazlo spektakliuose lankėsi tas žinovas (-ė).
  Oi, suabejojau dėl lyties kažkodėl…

  Atsakyti
 2. tata

  to nuomone…
  gerai kad pareiski nuomone,bet pirma pagalvok ja siulyt kitiems..Nesenai islipai is kaliosu tai vaidini..”pona” ar “ponia”.fainas vyriokas.maciau ne karta,,ne koks prifarsiruotas niekalo

  Atsakyti
 3. Andrius

  Geras, linksmas, įdomus žmogus kurį norisi išvysti renginiuose, nes jis suteikia jiems papildomo žavesio. O kiekvienam šalaputriui neįtiksi :)

  Atsakyti
 4. admin

  To “Nuomone”, tiksliau D., Negi verta pasikliauti ir atsidėti vien poniška “2 min. šlovės komisija”? Talentuose iš Martyno Levickio juokėsi visi kaimynai, toji pati Ščiogolevaitė praeitame konkurse iš jo šaipėsi, o šitame “Lietuvos Talentų” konkurse žiūrovai Martyną išrinko nugalėtoju ir juokai pasibaigė. Tai čia žinai suprask kaip nori. Man nepatinka kažkokios simfonijos, tačiau gerbiu tuos kas jas sukūrė, bei tuos kas jas atlieka, nes paprasčiausiai aš nemoku to atlikti geriau už juos.

  Atsakyti
 5. daiva

  Man labai patiko.Kai atsisedau tai atsitraukt negaliu: ir kalba,ir reumato gydymas,ir paneliu muzikavimas.Sekmes ir aciu.

  Atsakyti
 6. Vilnius

  O man tas ir patiko, kad kalba primena dzūkišką tarmę, kažkin kodėl atėjo laikai, kad kalbėt sava tarme tapo gėdinga. O tai juk ir yra didžiausia vertybė ir paveldas. Nors nesu grynakraujis Dzūkas, bet stengiuosi kuo labiau perprast ir išmokt šią tarme. Visai butu įdomu pakalbinti senolį kuris atskleistu Dzūkiško tarmės grožį!!!

  Atsakyti
 7. admin

  Pirmiausiai išmokit dzūkiškai, o paskui vertinkit juokelius. Šapras baisus komikas tapo, net juokas ima. Pirmiausiai jis mokė virti pagal savo receptus, o vėliau pasidarė nebepakeičiamas kaip Valinskas. Pirmiausiai patys pasižiūrėkit ką jūs originalaus mokat. Kritikuot bet kas moka.

  Atsakyti
 8. Nuomonė

  Saunu, kad zmogus kazka daro bet mano nuomone sitas aktorius visiskai nesugeba jokiu juokingu juokeliu pasakyti, net gi atvirksciai sukelia neigiama nuotaika. Per renginius jis ju net gi nepagyvina… su tuo savo akcentu, tai isvis ir siaip grybauja, kazkokias nesamones sneka… Is jaunimo, neisivaizduoju kam gali patikti tokie nevyke pokstai jo ir kalbos. Neisivaizduoju. Is vyresniu irgi nelabai. Visu pirma, dzukiskai labai mazai kas moka, “juokai” jo, apie savo bobas, kurie apskritai nesamoningi ir visiskai nejuokingi, siulyciau pasiziureti tamstai R.Kazlo, J.Jankeviciaus, Sapranausko, nes as pvz. neisivaizduoju i kokia jis auditorija taiko, nes mano nuomone, tai grybauja totaliai. Ir pvz. per ta danielius.net mis foto, tai vos ne vos paziurejau visa video, per ji isvis neimanoma ziureti, nesamones nusisneka ir t.t… Tragedija. JI rode per 2 minutes sloves, tai per 10-15sekundziu, visi suspaudinejo X ir ismete. Tai ka apie, tai galima pasakyt? Tegul eina i savo kaima ir ten kitus juokina, nes jo renginiuose as matyt apskritai nenoriu, nes tokio slamsto, net TV neparodo. Bet uz drasuma, spaudziu desine. Sekmes.

  Atsakyti