Šeimos šventė Pivašiūnų gimnazijoje (foto)

Gegužės 15-oji – Šeimos diena. Žmonėms visame pasaulyje reikia šeimos – nepaisant to, kokią vietą šeima užima visuomenėje. Daugumai žmonių šeima – saugumo ir laimės vieta, kur visi išmoksta solidariai gyventi.

Šventėme šeimos dieną ir Pivašiūnų gimnazijoje. Šventinį koncertą surengė Pivašiūnų gimnazijos pradinukai. Mažosios renginio vedėjos - 3 klasės mokinės - Dinara Dobrovolskaitė ir Simona Leškevičiūtė pasveikino mamytes, tėvelius, senelius, globėjus  susirinkusius į šventinį koncertą

 ,, Gražiausi žodžiai...", skirtą Tarptautinei šeimos šventei, kuri yra švenčiama gegužės 15 dieną, paminėti. Eilėraščio posmais kvietė surasti laiko pasidžiaugti gamta, apkabinti artimą, paguosti liūdintį, apginti silpną, pabūti kartu su mylimais žmonėmis.  Eilėmis savo mamytes sveikino priešmokyklinės grupės ugdytiniai. Pirmokai padainavo ,,Katryte, pabusk", ,,Mano tėtis". Antrokai skyrė dainą ,,Visiems mažiems ir dideliems". Trečiokų sveikinimus lydėjo daina ,,Tai ne laikas". O ketvirtokai pašoko ratelį ,,Prašom, prašom".

                      Koncertą tęsė mokinių, lankančių Alytaus r. meno ir sporto mokyklą, pasirodymai. Mykolas Kochanskas akordeonu pagrojo valsą, Paulina Dičkutė - kanklėmis lietuvių liaudies dainą ,,Lakštutė", Dinara Dobrovolskaitė  pianinu paskambino melodiją iš kino filmo ,,Titanikas", Rūta Degesytė su Evaldu Žila pagriežė smuikeliais ,,Tau, mano mamyte". Vaikų kapelija ,, Griežliukė" susirinkusiems tėveliams skyrė valsą. Šventės pabaigą vainikavo bendra daina ,,Svajoklis".

                      Džiugu buvo matyti laimingus, besišypsančius, slapta džiaugsmo ašarą braukiančius tėvelius, globėjus, močiutes, švytinčius vaikų veidelius. Už pagalbą ruošiant šį šventinį koncertą noriu padėkoti direktoriaus pavaduotojai ugdymui Virginijai Venčkauskaitei, muzikos mokytojams A. Glovickiui , L Aleksupienei, Vanagaitei, priešmokyklinės grupės mokytojai D. Nastulevičienei ir pradinių klasių mokytojoms L. Leškevičienei, R. Zajančkauskienei, D. Ambrasienei. Vaikučiams dėkoju už sveikinimo žodžius, o jų artimiesiems už tai, kad surado laiko ir atvyko į šventę.

 

Pradinių klasių vyr. mokytoja

 

Lina Kochanskienė

Komentarai

tu vedeju vardai yra dinara ir simona tai prasau parasykite grazu komentara

Smagu, kad tokiame mažame miestelyje yra daug gabių muzikai vaikų. Sėkmės mokytojams juos lavinant.

kap grazu negaliu pamirsti kaip tokiame mazame miaestelija tikrai yra tokiu graziu vaikukad jie butu labai linksmi kaip ir per foto

Kaip gražu kai maži, o gal ir aaugėja vaikai išeina į seną ir taip gražei deklamuoja eiles, dainuoja dainas ar negražu?

kokios grazios tos vedejos

Komentuoti

112
Alytus
Alytus
Alytus
Alytus
Varėna
Alytus
Alytus
112
112
Alytus
Varėna
Daugai
Varėna
Alytus
Anonsas
Alovė
Alytus
Varėna
Daugai
Interviu
Daugai
Daugai
Alytus
Alytus
Dzūkija
Be temos
112
Varėna
Dzūkija
Dzūkija
Video
112
Varėna
Be temos
Daugai