Kas vasarą taps naujuoju Daugų seniūnu?

2017 m.birželio-liepos mėnesiais Daugų seniūno vieta gali tapti laisva, nes dabartinis seniūnas Vydas Raudonis, šias pareigas einantis nuo 1995 metų, žada jų atsisakyti.

Vietos žmonės vis garsiau pradeda kalbėti apie trijų kandidatūrų tinkamumą, o ar tai sutaps su rajono savivaldybės ir mero Algirdo Vrubliausko pasirinkimu, labai greitai pamatysime.

1.  Almantas Jakimavičius, Daugų Vlado Mirono gimnazijos direktorius, įvardijamas kaip labiausiai tinkamu Daugų seniūno pareigoms.

2.   Raimonda Šilalienė, Daugų bendruomenės pirmininkė

3.   Petras-Mindaugas Maldonis. 

 

Gal turite daugiau kandidatūrų? Juk nebūtinai seniūnas privalo būt vietinis, jis gali būt ir deleguotas iš kitos seniūnijos ar miesto. Ypač, kai liepos 1-ąją yra naikinami Daugų ir Simno kultūros centrai ir iš ten bus atleisti keli žmonės....

Komentarai

Tai kaip čia tą merą vis tą patį renkate,o paskui nepatenkinti jo vienvaldyste- reikia būti pilietiškiems ir reikalauti iš savo caro,o ne dejuoti.

Primenu, kad Daugų seniūnijoje, nepaisant milžiniškų jo pagalbininkų pastangų ir mestų lėšų, A.Vrubliauskas rinkimus pralaimėjo, tai rodo, kad jis čia nevertinamas ir nepalaikomas.

Pasirodo dar yra naivių žmonių. Juk jau seniai daugeliui aišku, kad Alytaus rajone yra vienintelis nepakartojamas rinkėjas - A. Vrubliauskas. Jis vienintelis geriausiai žino, kas gali būti seniūnu, vedėju, seniūnaičiu, direktoriumi ir t.t. Nevarkite, negaiškite laiko, nes viskas bus nuspręsta be JŪSŲ:)

Tinkamiausiais A, Jakimavičius, bet kaip su gimnazija?

Tik primenu, kad daugiškiai seniūno nerinks.

Deja, nerinks. Tikriausiai bus organizuotas konkursas, o konkurso komisiją tvirtins meras, tad faktiškai meras pasirinks seniūną. Deja, tokia sistema lems, kad prarasime dar kelis metus laiko, stovėsime vietoje, kol kiti panašūs miesteliai eis į priekį. Beje, valdžia seniūną sugeba paskirti ir be konkurso, kaip padarė Miroslave išvijus Juravičių. Rajonas išsivaduos iš tarnavimo siauriems tam tikros grupės interesams tik tada, kai neliks rajono, kaip subjekto, kai jis bus prijungtas prie Alytaus miesto savivaldybės.

Nesiūlykit paksistų,kad ir kailį pakeitusių...

miesteliui reikia permainų- juk gal būti patrauklus kaip Druskininkai...naujų vėjų,entuziazmo,ir stuburo,nes dabar visi žinome,kas yra tikrasis vadas ir lyg visiems laikams.Dėl kai kurių paksistų,kurie greit pakeitė pažiūras,jei tokias turėjo,abejočiau,apskritai iš paskelbtų veidų seniūno nerinktume.

Abejoju ar A. Jakimavičius susigundys varganu seniūno atlyginimu. Mielieji, vis dar tapatinate seniūno pareigybę su kolūkio pirmininko. Paskaitykite seniūno pareiginę instrukciją ir suprasite, kad tai yra tarnas, kurio veikla griežtai reglamentuojama. Ir jokios saviveiklos. Na, nebent laisvalaikiu šiukšles rinkti nedraudžiama.

Robertas Ožalinskas - vienintelis realus kandidatas. Jau dabar daugiau padarantis nei seniūnui prikauso. Jei toiam žmogui duosit valdžią - padarys dar daugiau. Vienintelis argumentas prieš Robertą - tai baimė. Baimė paisrodyti mažiau aktyviu, baimė būt pagautam jei kažką nusukinėt planuji, baimė netekt protekcionizmo ir "zadanijų" vykdymo Daugų klausimu. Robertas tikrai nieko nedaro ir nedarys vedamas baimės.

Puslapiai

Komentuoti

112
Alytus
Alytus
Alytus
Alytus
Varėna
Alytus
Alytus
112
112
Alytus
Varėna
Daugai
Varėna
Alytus
Anonsas
Alovė
Alytus
Varėna
Daugai
Interviu
Daugai
Daugai
Alytus
Alytus
Dzūkija
Be temos
112
Varėna
Dzūkija
Dzūkija
Video
112
Varėna
Be temos
Daugai