Danielius Jakubavičius. Tel. 8-605 76460 e. paštas info@danielius.net

Danielius Jakubavičius Tel.nr. 8-605 76460  el.paštas:  info@danielius.net

Komentarai

Sveiki, norėjau pasiteirauti, ar šiais metais vyks Vestuvių muzikantų fiesta? Nes pernai maniau vasarą bus, bet taip ir nebuvo nieko, o paskui sužinojau, kad vyko spalio menesį... Odeta

Labas, Šiais metais Dauguose turėtų ir vėl spalio pradžioje vykti muzikantų šventė. Apie tai bus skelbiama iš anksto. Na o čia tokio renginio video ir nuotraukos: http://www.danielius.net/?p=35861

Vidai, viskas gerai. Gyvenimas per trumpas konkurencijai. O antraip visų pinigų neuždirbsime. Duok dieve visiems užtektinai darbo ir tuo labiau idėjų. Sėkmės!

Labas, Gal keistai atrodys mano pasisakymas bet...Danieliau tu tikrai protingas svetainės administratorius. Įsileidai sau konkurentą Priėmei klipą apie jį.Bet...tuo pačiu supratai kad kalba eina apie rimtą žmogų, vestuvėms atidavusį 30 metų. Todėl būsi gerbiamas ir mylimas visų dzūkų dar labiau. Mes ne konkurentai, Turime savo stilius Tu - jaunas aš jau senjoras, Tad abu tiesiog galime vienas iš kito pasimokyti. Reklamos užtenka abiems, ypač tau Tavo svetainė-laikraštis.Mano www.filmuotojas.lt kuklutė. Manau, kad ir toliau bendradarbiausime.

Puiku Tu man-aš tau Į mano svetainės kontaktus įsikėliau tavo svetainės nuorodą Taip bus teisinga.Dubliuosis užsakymai-tau pirmam pasiūlysiu Vienareikšmiai.Sėkmės ir tau kūrybos kelyje!

Prašau mano vardą rašyti teisingai - "juozupukas", bet ne "juozapukas",nes mano toks vardas įrašytas, prieškarinėje Alytaus apsk. gimimų registracijos, knygoje. Beje, net ir smetoniniuose atvirukuose, vaizduojančius Jėzaus globėją su kūdikeliu ant rankų, tiesiantį kažkokio augalo šakelę sėdinčiai ant žemės moteriškei. Tikriausiai, norint ją nuo kažko gelbėti? Ir to mistifikuoto globėjo vardas užrašytas "Juozupas". Malonybinėje fotmoje vartotinas "Juozupukas".

Ta pčia proga noriu pasiteirauti, ką reiškia šiame puslapyje prikaišioti užrašai: "Leave a Reply", "Your email address will not be published Required fields are marked", "Your comment is awaiting moderation" ir kt. Įtariu, kad tai anglikonizmai? Tad jeigu aš noriu juos suprasti turiu dar mokytis anglų klb.? Ar gi "nepriklausomai" ir "laisvai" bei "demokratiškai" Dainavai nepakanka to, kad aš Lietuvos pilietis žinau (ir kalbu) prancūziškai, puikiai vartoju rusų klb., suprantu lenkų kalbą, kuri labai populiari net lietuviškoje sostinėje ir populiaresnė už valstybinę? Ar aš tapęs pravardžiuojamu "senjoru" turiu mokytis dar vieną svetimą klb,?

jau tiek moki ir žinai, nebus sunku ir dar siek tiek.

Turbūt ne ten pataikiau su klausimėliais, nes - jokios reakcijos.

Praeitais kažkoks Marius rašė vartodamas žodį "prapaganda". Tas žodis rašomas ir skaitomas "propaganda". Tai beveik atitikmuo "reklamavimosi". Tiesioginė prasmė - propaguoti gandą. "Dabart. lietkalbės žodyne" aiškinama, kad jo reikšmė yra "iškilmingas paskelbimas". Gal ta savireklama ir nebūtų bloga, jeigu būtų naudojama su saiku. Pav.: į metus viena nuotr. Rajone gyvena daug žmonių. Tai kas, kad tos valdžios ir valdžiukės sudarė sąlygas tarpti bedarbystei.Tas pats ir kt. rajonuose: viename laikraščio nr. po 3-4 personalijų nuotr.

Sveiki. Noriu pasiteirauti ar paskelbtumėte str.apie būtinybę įsteigti Alovės kraštotyros muziejų? praeiti metai buvo muziejų metai. Ta proga Seime buvo surengtas seminaras apie muziejų būtinybę ir jų funkcionalumą. Tačiau po to neteko girdėti apie ryškesnius poslinkius muziejininkystėje?

svetainė labai šauni, tik reikėtų paspartinti jos užkrovimą. nes labai ilgai laukti reikia kol atsiveria puslapis.

Sveiki Danieliau, domina ar grojate ir vedate vestuves kituose Lietuvos miestuose, ir kokia būtų orientacinė kaina? :)

Juozapukai, Viską paskelbsiu ką tik man atsiusite į el.paštą.Visos gražios idėjos yra sveikintinos, o jų rezultatų apibendrinimas visada čia laukiamas.

Vaiku darželio darbuotojų nuotrauka yra įkelta kartu su kitomis į skiltį "Galerija" Daugų aplanke. (Galerija yra pačiame puslapio viršuje, radote?:))

Sveiki. Norejau paklaust kodel neykelta nuotraukos, kurias nelabai seniai buvo darytos Daugu vaiku darzelyje.

labai aciu uz nuostabias nuotraukas ir suteikta gera nuotaika:)Jovile ir Vaidas

Jei mašina viešumoje-niekas numerių nedengia.

Laba diena, Buvo labai malonu sužinoti apie jūsų tinklalapį ir jame panaršyti. Tikrai šaunu ir įdomu, bet turiu vieną prašymą: - Gerb. Danieliau būtų dar maloniau, kad straipsniuose apie savivaldybės veiklą, renginius ar panašiai būtų kuo mažiau publikuojama valdžios žmonių nuotraukų. Tiesiai, šviesiai sakau - nusibodo. Atsiverti rajono laikraštį, o ten vien partinių nuotraukos: Vrubliauskas, Krasauskas, Mikelionis, Truncė, Kalėda ir t.t. Ar šimtametę senutę sveikina, ar Užgavėnių šventė, ar ūkininkai javus kulia - vien partijos draugų nuotraukos ! Juk tai PRAPAGANDA su komunistiniu atspalviu. Aš nepartinis, politika manęs nedomina, todėl politiškai suintersuotas nesu. Kaip ir daugelis rajono žmonių, ypač jaunimo, tik noriu mėgautis Jūsų darbu ir įdomiais straipsneliais. Labai linkiu, kad visa rajono žiniasklaida būtų orientuota į rajono žmogų, paprastą, kasdienius darbus dirbantį žmogų ir kuo mažiau "partinio komiteto" nuotraukų. Ačiū.

sveikas danieliau esu nepatenkytas tavo darbeliu noreciau paklausti kodel mano masina yra nufotkinta ir ideta su numereis nezudengtais manau zinai kad tokiu dalyku negalima daryt ir viesint numerius kazkur ?

Man labai patiko jūsų svetainė. Patiko, kad nėra reklamos,pasakojimų apie "žvaigždes" ir "aukštuomenę". Kalba eina apie mūsų kraštą ir žmonęs jų gyvenimą, pomiegius. Gerai būtų kad informacija būtų kuo naujesnė. Sėkmės.

Danieliau,nesipersu tau per prievarta,bet mielai prisijungciau prie savanoriu darbu.pradziai palieku tik savo el pst

Labas Danieliau, Rasei apie Puneles muzikantus. Galbut turi kontaktus Ginto Šmito? Ar jis dar groja man reikia to zmogaus, jis super :)

Danielau, spalio menesi organizavai zygi aplink ilgio ezera tikrai noorejau sudalyvauti bet taip ir neradau daugiau informacijos ar cia reikejo kur regisruotis, jau gal buvo tas zygis?

Galiu ir nesuspėti. Paklausiu savivaldybės-jei atsakys.

parašykit kas tuokiasi rugsėjo 23 ir 24 dieną Alytaus mieste

Noriu išsausdint žinutę: " Savatglyje Papiškių kaime Varėnos rajone Daugų ežere dingo plastikinė 4,2 m . ilgio valtis STELA-435. Spalva išorė tamsiai mėlyna , vidus balta. Registracinis numeris U-3608. Radusiam ar už informaciją atsilyginsiu. Skambinti tel 8-620-75443. arba e-paštas vytas@vardoja.lt " redakcijai -atsiūskitę sąskaitą e-paštu apmokėsiu nedelsiant. AČIŪ

nu tu ir atsilieki nuo visko uzjauciu

danieliau ar kanors girdejai apie siaucencia vilku gauja kuri paskerde gyvuly rimenu kaime?

kodel neparasote straipsnio apie zvirgzdenu surintakalni kaip kaulai db po visa kaima metosi po sekmingo kelio pylimo.gal kaltininkai ir jus kaipnors pareme?

Puslapiai

Komentuoti

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Web puslapių adresai ir el. pašto adresai automatiškai tampa nuorodomis.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
112
Alytus
Alytus
Alytus
Alytus
Varėna
Alytus
Alytus
112
112
Alytus
Varėna
Daugai
Varėna
Alytus
Anonsas
Alovė
Alytus
Varėna
Daugai
Interviu
Daugai
Daugai
Alytus
Alytus
Dzūkija
Be temos
112
Varėna
Dzūkija
Dzūkija
Video
112
Varėna
Be temos
Daugai