Kviečiame į miesto tipo autobusų pristatymą

Gegužės 12 d. 13 val. alytiškiai kviečiami dalyvauti miesto tipo autobusų pavyzdžių pristatyme, kuris vyks aikštėje prie Alytaus sporto ir rekreacijos centro. Pristatymo tikslas – supažindinti visuomenę su skirtingų modelių, dydžių ir komplektacijos transporto priemonėmis, kuriomis būtų teikiamos keleivių vežimo paslaugos Alytaus mieste. Taip pat bus pristatyti galimi viešojo transporto eismo kontrolės ir valdymo bei keleivių informavimo sistemų sprendimai (LED švieslentės, informaciniai ekranai, GPS įrangos, keleivių apskaitos sistemos, elektroninių bilietų įdiegimo bei nuskaitymo sistemos) bei kiti technologiniai sprendimai.

Šiais metais gruodžio 31 d. baigiasi Alytaus miesto savivaldybės administracijos ir vežėjų sudarytos viešojo transporto paslaugų sutartys. Atsižvelgdama į tai Alytaus miesto savivaldybės administracija, glaudžiai bendradarbiaudama su VšĮ „Alytaus infrastruktūra“ intensyviai ieško optimalaus sprendimo iš esmės atnaujinti visą sistemą. Siekiama pagerinti Alytaus miesto viešojo transporto teikiamų paslaugų gyventojams kokybę – atnaujinti viešojo transporto paslaugų tinklą, skatinti gyventojus naudotis viešuoju transportu bei mažinti aplinkos taršą išmetamosiomis dujomis.

„VšĮ „Alytaus infrastruktūra“ ir Alytaus miesto savivaldybės administracija ieško galimų sprendimų, kaip atnaujinti viešojo transporto teikiamų paslaugų gyventojams tinklą, kuris tenkintų ne tik gyventojų poreikius, skatintų juos naudotis šiuolaikišku viešuoju transportu, bet ir būtų geriausio kainos ir kokybės derinio“, – pasakojo Alytaus miesto savivaldybės Miesto ūkio skyriaus vedėja Palmira Raškauskienė. 

Susipažinus su siūlomomis alternatyvomis, įvertinus visus privalumus bei trūkumus, planuojamas paslaugos teikimo kainas, tiek VšĮ „Alytaus infrastruktūra“, tiek Alytaus miesto savivaldybei bus lengviau apsispręsti ir priimti geriausius sprendimus.

Viešųjų ir užsienio ryšių skyriaus informacija 

Komentuoti

112
Alytus
Alytus
Alytus
Alytus
Varėna
Alytus
Alytus
112
112
Alytus
Varėna
Daugai
Varėna
Alytus
Anonsas
Alovė
Alytus
Varėna
Daugai
Interviu
Daugai
Daugai
Alytus
Alytus
Dzūkija
Be temos
112
Varėna
Dzūkija
Dzūkija
Video
112
Varėna
Be temos
Daugai