Alytaus r.meno ir sporto m-kloje paminėta Motinos diena

 2017 m. gegužės 4 d. Alytaus r. meno ir sporto mokyklos Miroslavo ir Simno skyriuose vyko nuoširdūs ir nuotaikingi užsiėmimai Mamyčių dienos proga.

                      Miroslavo skyriuje šventiškai nusiteikę, 1 – 6 klasių fortepijono skyriaus mokiniai (mokytoja metodininkė Laima Zalanskienė) atliko muzikinius kūrinius ir pateikė muzikines staigmenas-užduotis savo mamytėms, ar močiutėms. Visiems teko įsitikinti, kad muzikavimas tikrai sudėtingas dalykas – vieniems teko ritmuoti, kitiems susipažinti su raidiniais pavadinimais, ,,patikrinome“ grojimo įgūdžius, natų pažinimą. ,,Vaikystės langas“ - visus ,,nukėlė“ į gražiausius prisiminimų epizodus. Šaunu, kad netrūko ir smagaus juoko, ir jaudulio, ir tikslingų diskusijų. Norisi visiems padėkoti, kurie mokėsi ir muzikavo, kurie atėjo ir atnešė puikią nuotaiką, linksmas ir gražias akimirkas.

                      Simno pradinio muzikinio skyriaus mokiniai (vyresniosios mokytojos Rasa Babarskienė ir Rasa Urbonienė) pakvietė mamas, norėdami „Pasakyti paslaptis“. Tarp paslapčių: „tu parodei man pirmąjį drugelį ir vaivorykštę“, “visuomet buvau tavo mažas angelėlis, nors kartais ir mažas velniukas“,  „išmokei apsiauti ir užsirišti batukus“ ir dar daug kitų,   buvo pasislėpę ir muzikiniai sveikinimai. Skambėjo  svaigios pavasario melodijos, buvo geriama arbata, visų širdis šildė malonus bendravimas.

  Alytaus r. meno ir sporto mokyklos informacija  

Komentuoti

112
Alytus
Alytus
Alytus
Alytus
Varėna
Alytus
Alytus
112
112
Alytus
Varėna
Daugai
Varėna
Alytus
Anonsas
Alovė
Alytus
Varėna
Daugai
Interviu
Daugai
Daugai
Alytus
Alytus
Dzūkija
Be temos
112
Varėna
Dzūkija
Dzūkija
Video
112
Varėna
Be temos
Daugai